skip to content

Deftere Yaz

 >
Eyup S. Karakaş ekarakasy@yahoo.com http://www.eyupskarakas.com Apr 08 2015 8:09 AM
Vatan Partisi heyeti olarak yaptığımız ziyarette bizleri çok güzel ağırladınız. Sayın Ayşe Çolaklıgil'in Karaözü ile ilgili anlattıklarını takdir ile dinledik. Sizlerle birlikte saz çalıp türküler söyledik. Bizler sizleri çok sevdik. Tekrar görüşmek üzere hepinize teşekkür ederiz.
karaozu.com Apr 08 2015 8:07 AM
TEŞEKKÜRLER

Şehit Er Mustafa Topçuoğlu İlkokulu - Ortaokul'u, Okul Aile Birliği başkanı ERTUĞRUL YÜCEL'e makbuz karşılığı para veren; Döne Aslan (10.-), Halil Aslan (10.-), Oktay Aslan (10.-), Temam Doğanay (10.-)’a çok teşekkür ederiz. İYİ Kİ VARSINIZ

Halk Eğitimi Merkezi'nden Sertifika alan Karaözülü öğrencilerden bazıları 10’ar tl bağışlayacaklarını söylediler. Para okula yatırıldıkça onların da adlarını sizlerle paylaşacağız.
karaozu.com Apr 07 2015 1:12 PM
TEŞEKKÜRLER

Servet Kılıç, İkbal Özçırpan, Atilla Koç, Metehan Koç ve Aycan Erdoğan kardeşler, Ses sistemi VE dernek giderlerinde kullanılmak üzere annelerinin ruhu içn 500 tl bağışlamışlardır. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Allah kabul etsin.

İYİ Kİ VARSINIZ

Karaözü Kültür Dayanışma ve B.M.D. Derneği adına
Dernek Yönetim Kurulu Başkanı
NurAyşe Çolakgil (Ayşe Özerdem)
karaozu.com Apr 07 2015 1:11 PM
TEŞEKKÜRLER

Halil Aslan, eşi Şehriban Aslan'ın ölüm yıldönümü sebebiyle derneğimize 100. tl bağışlamıştır. kendilerine çok teşekkür ederiz.

İYİ Kİ VARSINIZ

Karaözü Kültür Dayanışma ve B.M.D. Derneği adına
Dernek Yönetim Kurulu Başkanı
NurAyşe Çolakgil (Ayşe Özerdem)
karaozu.com Apr 07 2015 1:00 PM
TEŞEKKÜRLER

Şehit Er Mustafa Topçuoğlu İlkokulu - Ortaokul'u, Okul Aile Birliği hesabına para yatıran; Halil ASLAN (Eşi Şehriban Aslan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle 300 tl), Gülümser Tatar (20.-), Hülya Öztürk (100 tl), Ekin Gümrük Müş Hiz. Faris KILIÇ (1.000,-)'a okulumuz aile birliği adına çok teşekkür ediyoruz.

İYİ Kİ VARSINIZ
karaozu.com Apr 07 2015 1:01 PM
TEŞEKKÜRLER

İlk bağışlar gelmeye başladı. Okulumuz için bağışta bulunanlar; Mustafa Bağcı (100.-), Nurayişe Çolakgil (50.-), Zübeyde Taştan (200.-) (Karpınar dernek başkan yardımcısı, Bahri Dikici (100.-)(Karpınar). İYİ Kİ VARSINIZ

Toplanan para şimdilik 450 tl.
karaozu.com Apr 06 2015 6:55 PM
VEFAT DUYURUSU

Karaözü Halkından HASAN ERDOĞAN'ın vefatını öğrenmenin üzüntüsü içerisindeyiz.

Kendisine Hakk'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

IŞIKLAR İÇİNDE UYUSUN
Görkem Özdemir Apr 04 2015 10:33 AM
Karaözü; Anadolunun aydın kasabalarından biridir.. Dağı, taşı, toprağı, eğitim kokan bu topraklara sahip çıkmak hepimizin bir borcudur.. Bende o okuldan mezun olan ve eğitimine devam eden bir öğrenciyim.. Her geldiğimde okulumu ziyaret ediyorum.. Onu yıpranmış bir şekilde görmek beni gerçekten üzüyordu açıkçası.. Mutlu öğretmen belki onun bir umuduydu ama tek başına bu yükün altında durmak gerçekten zor, öncelikle onu tebrik ederim.. Karaözülüler eğitimin kıymetinin ne denli olduğunu çok iyi bilir, biz de bir umut olalım yardım edemiyorsak en azından paylaşalım.. Eğitimle büyüyen Karaözü'nün bir umududa biz olalım.. Bu işte emeği geçen herkese çok teşekkür ederim..
Karaözü Kültür, Dayanışma ve B.M.D.Derneği karaozumerkez@hotmail.com Apr 02 2015 4:24 PM
TEŞEKKÜRLER
Dernek faaliyetlerimize desteğini esirgemeyen süleyman Özel'e yaptığı katkıdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Böylece biriken paramız 3.850. tlye ulaşmıştır.
Karaözü Kültür, Dayanışma ve B.M.D.Derneği karaozumerkez@hotmail.com Apr 02 2015 4:21 PM
TEŞEKKÜRLER
Derneğimizin kuruluşu aşamasında da maddi desteklerini esirgemeyen; Ekin Gümrük Müş. Hiz.'den Faris - Nazım Kılıç kardeşler, ve Yıldırım Avcı'ya bankaya yatırdıkları paralar için çok teşekkür ediyoruz. böylece bankada biriken paramız 3.800 tl ye ulaşmıştır.
Karaözü Kültür, Dayanışma ve B.M.D.Derneği karaozumerkez@hotmail.com Apr 02 2015 4:20 PM
TEŞEKKÜRLER

Ses Sistemi alınmasını öneren, her etkinlikte ses sistemini kurup kaldıracağına söz veren TAŞKIN ERDOĞAN'a, Ses sisteminin alınması için bizleri zorlayan ve gereken parayı temin için elinden gelen çabayı gösteren MEVLANA YÜCEL'e ve Bankaya para yatıran; Mehrigül KELEŞ, İlkay Tatar, Nimet - Hikmet Avcı, Esengül Pehlivan, Şinasi Akay, Mevlüt Yücel, İbrahim Yılmaz, Ertan Erdoğan, Abbas Bal'a çok teşekkür ediyoruz. Sayıları çok olmasa da Derneğimize gelerek bağış yapanları en son topluca açıklayacağız. İş adamlarımızdan bazıları eksiğimizi hemen tamamlayacaklarını bildirdiler ama hep aynı kişilere yüklenmek biraz yanlış gibi geliyor.
Bir kısmı maaşı bekliyor, bir kısmı yakın zamanda derneğimize gelerek bağışlayacağını söyledi ki gerçekten inanıyoruz ama zamanımız azaldı.
Okul Müdürümüz Mutlu ŞAHİN’in isteği 23 Nisan'ı işe yarar bir ses sistemi ile kutlamak. Karaözü'nün en ücra köşesine kutlamaların sesini duyurmayı hayal ediyoruz. Biz bunu gerçekleştirebiliriz. Her etkinlikteki sesi duyduğunuzda; "Bizden de katkı beklemişlerdi ama vermedik" diyip buruklanacağınıza, eğer bütçenizi zorlamayacak ise beş on lira vererek işleyişi hızlandırabilirsiniz.
Gerektiğinde Okul, dernek etkinliklerinde, gerektiğinde sizlerin talepleri doğrultusunda düğünlerinizde kullanılacak. Ses Sİsteminin üzerine bağışta bulunan herkesin adı yazılacak ve dernek demirbaşına kayıt edilecek.
Bu güne kadar yatırılan para 1.750 tl dir. ihtiyaç duyulan para ise 10.000 tl.
karaozu.com ayse.ozerdem@hotmail.com Mar 29 2015 12:53 PM
MUHTEŞEM DEMEK GERÇEKTEN AZ KALIR

Can Şahin, çektikleriniz gerçekten harika görünüyor. Kendimi uçak ile Karaözü üzerinde dolaşmış gibi hissettim. Emeğinize, yüreğinize sağlık. Eğer bir kez daha gelebilir ve müsait olabirseniz bir de KALE'den çekebilir misiniz? Çektiklerinizin birer kopyasını Karaözü merkezdeki derneğimizde arşivlemek amacıyla alma imkanımız var mıdır?

AYşe Özerdem Çolakgil

Mail ile gelen mesaj:
Merhaba. Birkaç ay önce istasyon taraflarında drone (insansız hava aracı) ile köyün havadan
çekimini yapmıştım. Video ham halde bu linktedir.

https://www.youtube.com/watch?v=PAh6OS7SKKY&feature=youtu.be

Can ŞAHİN
Nihat Coban nihatcoban50@hotmail.com Mar 26 2015 2:24 PM
Cok uzucu bir haberi buradan okumanin uzuntusu icerisindeyim. Cok genc arkadasimiz Oguz Karadeli hakin rahmetine kavusmustur. Kendisine rahmetler diliyoruz. Mekani cennet topragi bol olsun. Seni unutmiyacagiz yattigin yerde rahat uyu.
Ali Atıl YILMAZ atilyilmaz1@hotmail.com Mar 26 2015 8:59 AM
Değerli Oğuz Karadeli'nin aramızdan ayrıldığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. O hep insanları çok sevdi. Hiç ama hiç kimseye karşı art niyeti olmadı. Diğer bir özelliği de zor durumdaki insanın yanında yer almasıydı. Bu kadar iyi insaniyetine karşı genç yaşta aramızdan ayrıldı. Onu seven (bence herkes seviyor) insanların gönlünde yaşamaya devam edecek. Bu duygularla Oğuz kardeşimize Allah'ta rahmet, Başta Emine Teyze, Remzi Ağabey, Selçuk ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyorum. ışıklar içersinde
karaozu.com ayse.ozerdem@hotmail.com Mar 25 2015 12:22 PM
VEFAT DUYURUSU

Karaözü halkından Oğuz KARADELİ'nin vefat etmiş olduğunu öğrenmenin üzüntüsü içerisindeyiz.

Kendisine Hakk'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

IŞIKLAR İÇİNDE UYUSUN
karaozu.com ayse.ozerdem@hotmail.com Mar 15 2015 9:51 AM
Atm den yardım Hayır yatırmak isteyenler için Hesap: 0637 6553 9481 5001. Sizden önce kimlik no istiyor sonra cep telefonu numaranızı istiyor ve giriş tuşuna basıyorsunuz.Yatırmak istediğiniz miktarı yazmanızı istiyor ve masraflar dahil ne kadar yatırmanız gerektiğini yazıyor parayı yatırdıktan sonra cep telefonunuza mesajla kod geliyor onu girdiğiniz zaman masraflardan kalan para üstünü geri veriyor.Masraf olarak 3 tl alıyor.Şimdiden destek veren tüm dostlara teşekkür ederiz.selamlar.

Mevlana Yücel
karaozu.com Mar 14 2015 5:25 PM
DUYURU

KARAÖZÜ VE ÇEVRE KÖYLERİ CANLARA DUYRULUR. DERNEGİMİZ YENI MAH 5330 SOK BELGE AP ALTI 15/A AKDENİZ MERSİN ADRESİNE TAŞINMIŞTIR. 29 /03/2015 PAZAR GÜNÜ KUYULUKTA TOPLUMSAL DAYANIŞMAYI ARTIMA VE GÜÇLENME GÜNÜNDE BULUŞALIM. TÜM DOSTLARA EN İÇTEN SAYGILARIMLA.

YÖNETİM ADINA BAŞKAN.
HALİL DALAK
karaozu.com ayse.ozerdem@hotmail.com Mar 14 2015 9:33 AM
VEFAT DUYURUSU

Mahallemiz halkından İSMAİL TAŞYÜREK'in ani vefatını duymanın üzüntüsü içerisindeyiz.

Kendisine Hakk'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

IŞIKLAR İÇİNDE UYUSUN
mustafa ayan mustafaayan.62@gmail.com Mar 13 2015 9:13 PM
çok eski dostum vicdan dalak ile bağlantıya geçmek istiyorum.bu notu okuyan karaözlü arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim. telefon numaram
0535 3993060 . mustafa ayan
karaozu.com ayse.ozerdem@hotmail.com Mar 08 2015 6:56 PM
VEFAT DUYURUSU
Karaözü halkından AHMET DALAK (BEHZAT), 7 mart 2015 tarihinde hayatını kaybetmiştir. Üzüntümüz büyük.
Kendisine Hakk'tan rahmet, başta ailesi ve Ali Talak olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Işıklar içinde yatsın.
İzmir'de bugün toprağa verilmiştir.
<< onceki Sayfa
21-40 of 367
Sonraki Sayfa >>

Free counter and web stats